З нагоди професійного свята – Міжнародного дня музеїв у Житомирський обласний краєзнавчий музей відбулися урочистості. До привітань долучилися начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяна Руденька та адміністрація музею. В. о. директора музею Ярослав Яворський подякував співробітникам за їх професіоналізм та вагомий внесок у розвиток музейної справи.
Зі святом усіх причетних!











Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

