20 тонн питної та 4 тонни технічної води підвезли рятувальники минулої доби для херсонців. ДСНС України повідомляє: Щодня працівники ДСНС забезпечують водою мешканців міста. Відсутність централізованого водопостачання на деяких вулицях у Корабельному районі міста – наслідки підриву Каховської ГЕС. Працюємо для наших людей!