30 травня зустрічаємось у кінотеатрі «Жовтень», щоб поговорити про майбутнє Житомира, урбаністику, громадські ініціативи та спільні дії для міста.
У програмі:
лекція про розвиток міст і тактичний урбанізм
приклади змін з Луцька, Полтави, Сум і Чернігова
дискусія про партнерство влади, бізнесу, громади та міжнародних партнерів
розмова про девелопмент і його вплив на Житомир
публічний діалог із забудовниками
афтерпаті та неформальне спілкування
Подія для всіх, хто хоче краще розуміти місто, знайомитись з активними людьми та долучатися до змін у Житомирі.
30 травня, 11:00 – 17:00
Кінотеатр «Жовтень»
Участь безоплатна


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
