29-31 травня у місті Київ відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих.
Житомирщину на національній першості представляли п’ятеро вихованців ЖДЮСШ «Авангард» ЖОР, які продемонстрували високий рівень майстерності та вибороли низку нагород.
Чемпіонами України стала трійка у складі:
Д’яченко Аліса
Чобітько Аліса
Денисенко Катерина
Золоті нагороди також здобула група у складі:
Лисюк Іван
Стельмашова Анастасія
Д’яченко Аліса
Чобітько Аліса
Денисенко Катерина
Срібними призерами чемпіонату стали:
Стельмашова Анастасія – індивідуальні виступи серед жінок;
Лисюк Іван – індивідуальні виступи серед чоловіків;
змішана пара – Стельмашова Анастасія та Лисюк Іван.
Підготували спортсменів тренери-викладачі відділення спортивної аеробіки:
Лариса Мохорт,
Тетяна Ісакова,
Олександра Мельник.







Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

