30–31 травня 2026 року в місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат-підлітків.
Житомирську область на престижних всеукраїнських змаганнях представляли вихованці ДЮСШ Житомирської міської ради, Довбишської ДЮСШ (смт Мар’янівка) та КУ «Коростишів».
Наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, силу волі та справжній спортивний характер, здобувши бронзові нагороди чемпіонату:
Злата Корольчук
Михайло Івасик
Микола Бойко
Щиро вітаємо спортсменів із чудовим дебютом на Чемпіонаті України! Це вагоме досягнення та результат наполегливої праці, щоденних тренувань і віри у власні сили. ![]()
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, удосконалювати свою майстерність та підкорювати нові спортивні вершини!
Особливі слова вдячності та щирі вітання тренерам-викладачам, які підготували спортсменів до змагань:
Тетяна Щавінська
Віктор Вовнюк
Іван Гончаренко





Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
