Це почесна книга, в якій підписи ставлять почесні гості та міста-побратими німецького Дортмунда. З-поміж них — і Житомир.
Офіційний прийом делегацій міст відбувся у міській ратуші Дортмунда. Золоту книгу підписали представники з міст-партнерів Німеччини, Гани, Сербії, Туреччини, Китаю, США та України.
«Для Житомира велика честь бути побратимом Дортмунда. Ми щиро вдячні за підтримку, допомогу та дружбу, які наше місто відчуває з перших днів співпраці», — секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська.
Співпраця між Житомиром та Дортмундом розпочалася у 2022 році, а у липні 2025- го міста офіційно стали побратимами.
Підписання Золотої книги Дортмунда відбулося в межах фестивалю ” DORTBUNT”, який щороку об’єднує тисячі мешканців і гостей навколо ідей єдності та міжкультурного діалогу.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

