3 червня у приміщенні Баранівської міської ради відбулася зустріч міського голови Олександр Мігей, начальниці гуманітарного відділу Ірини Лисюк, юних футболістів та їхніх батьків із представником німецького футбольного клубу паном Уве Беком.
Мета зустрічі – ознайомлення з програмою візиту до Німеччини та організаційні питання перед поїздкою.










13 дітей і 5 дорослих (серед них – два тренери, лікар, перекладач і одна мама) вже зовсім скоро вирушать до німецького містечка Вальддойхт у районі Хайнсберг, де їх гостинно прийматиме футбольна школа пана Уве Бека.
У програмі перебування:
•тренування на місцевому футбольному полі,
• участь у проєктах місцевої школи,
• екскурсії мальовничими околицями,
• товариські матчі з місцевими командами.
Приймаюча сторона повністю забезпечує проживання, харчування та програму,
а проїзд фінансує Баранівська міська рада.
Попереду – нові враження, спортивний розвиток і міжнародна дружба! Бажаємо учасникам гарної поїздки та незабутніх емоцій!
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

