“Цей допис-попередження для мешканців району Польової в Житомирі.
Розумію,що зараз не до проблем вигула домашніх улюбленців , але маю попередити про небезпеку в районі Нижньої Польової .
Біля військового цвинтаря бродить якийсь неадекват . Одягнений в сині джинси і світло-сіру безрукавку . Він з ножем в одній руці і каменем в іншій нападає на тих, хто вигулює собак . При цьому кричить про якусь дочку і погрожує вбити . Не знаю це психічно хвора особина чи просто якийсь маніяк в стані рецесії , але зустріч з ним дуже і дуже неприємна . Я би навіть сказав страшна .
Затримати і знешкодити його я не зміг . Ця особина набагато молодше мене і фізично міцніше … та і ніж з великою каменюкою у нього в руках якось не викликають великого ентузіазму на подвиг. А мій “вовкодав“ такий “ великий “ , що його самого потрібно було захищати … Так що єдине , що я міг зробити і зробив ( впевненний , що правильно ) це вхопив свою собаку на руки і … Евакуювався …
Отже , ті , хто мешкає в тому районі і вигулює там своїх домашніх улюбленців будьте обережні !”
Такий допис розмістив на своїй сторінці у Фейсбук відомий житомирянин і волонтер Олександр Таргонський
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

