Сьогодні водограї запустили на Михайлівській, на бульварі Польському, біля ліцею №17, фонтан “Лотос” на Небесної Сотні та “Космонавт” на площі Польовій.
Вони працюватимуть щодня з 11:00 до 20:00 за сонячної погоди. У дощові дні — водограї “відпочиватимуть”. А в понеділок фахівці КП “Житомирводоканал,” які стежать за технічним станом фонтанів, проводитимуть профілактичні роботи.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

