Сьогодні свій День народження відзначає завідувач кардіологічного центру з рентгенохірургічним блоком імені Святого Агапіта Печерського КП «Лікарня №2 імені В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради Олесь Кутній — лікар, якого добре знають і поважають у Житомирі за професіоналізм, відповідальність та щоденну працю заради порятунку людських життів.
Кардіологія та рентгенохірургія сьогодні є одними з найважливіших напрямків сучасної медицини, особливо у час війни та постійних стресів, які негативно впливають на здоров’я людей. Саме тому робота лікарів, які стоять на передовій боротьби із серцево-судинними захворюваннями, заслуговує на особливу вдячність та повагу.
Колектив сайту «Zhytomyr.city» щиро вітає Олеся Кутнього з Днем народження та бажає міцного здоров’я, витримки, внутрішньої гармонії, нових професійних здобутків і людської вдячності за непросту, але надзвичайно важливу працю.
Нехай кожен день приносить нові сили, підтримку рідних та колег, а всі добрі справи повертаються сторицею. Бажаємо миру, благополуччя, натхнення та успіхів у всіх починаннях.
Многая літа!

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

