У Києві 43-річна жінка влаштувала стрілянину просто у дворі житлового будинку та поранила чоловіка.
Інцидент стався у Святошинському районі. Жінка кілька разів вистрелила у 27-річного чоловіка, який зробив зауваження її гучній компанії.
У чоловіка — поранення руки та живота. Жінка втекла, але її швидко розшукали. За хуліганство зі зброєю їй світить сім років тюрми.



Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

