Відбулися фінальні ігри та нагородження призерів Чемпіонату м. Житомира з волейболу серед жіночих команд. За результатми змагань переможцем стала команда ВК ” Поліські вовчиці”, срібними призерами стала команда ВК “ЖДУ ім. Івана Франка”, бронзові нагороди дісталися команді ВК “Полісянка-2”..



Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

