З глибоким сумом сприйняла громадськість звістку про смерть багаторічного директора Денишівського ліцею ім. В. Г. Бондарчука, талановитого педагога та мудрого керівника Анатолія Михайловича Зуба.
Анатолій Михайлович був справжнім професіоналом своєї справи, людиною високих принципіві честі,, яка присвятила все своє життя вихованню та освіті молодого покоління. Його вимогливість, мудрість і відданість освітянському служінню назавжди залишаться у пам’яті учнів, колег та всіх, хто мав честь працювати поруч з ним.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного. Вічна і світла пам’ять .

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
