На Житомирщині (м. Баранівка) пішов із життя Леонід Корейба, видатний фотохудожник, який умів передати у своїх світлинах красу та неповторність природи.
З глибоким сумом повідомляємо, що 22 вересня, не переживши тяжкої травми, відійшов у вічність Корейба Леонід.
Він був світлою і доброю людиною, яка щиро любила природу та вміла передати її красу у своїх світлинах. Роками ми мали щастя насолоджуватися його фотографіями, що дарували відчуття спокою, тепла та захоплення неповторною красою нашого краю.
Здавалося, що пан Леонід знайшов свій шлях до душевної гармонії — проводити час на пенсії з користю для серця, для себе й для інших. Його творчість ще довго житиме у пам’яті всіх, хто бачив і цінував його роботи.
Вічна пам’ять і світлий спомин про нього!
Прощання з Леонідом Корейбою відбудеться 24 вересня о 12:30.

Однією з останніх робіт митця стало осіннє фото на річці Случ поблизу Баранівки, де зображено одинокого рибалку на старенькому човні.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

