Михайлівська стала ще затишнішою. Працівники КП «Зеленбуд» знову облаштували тут зони відпочинку — лавочки з декоративним озелененням.
Широкі лави по периметру дозволяють з комфортом присісти великій кількості перехожих.




Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

