Між спаленим ринком та торговельним центром легендарну пісню заспівала жителька цього району — Народна артистка України — Тетяна Пирогова. Під час масованого обстрілу 24 травня співачка була вдома і просто з вікна бачила, як все палає після ударів терористів РФ.
З великою любовʼю до рідного міста, пані Тетяна виконувала цю особливу пісню і на Майдані Незалежності, коли за точились бої за Київщину, і в укритті метро під час масованого обстрілу минулого літа. А сьогодні у неї День народження! Вітаємо!
Відео: ТСН, Наталя Нагорна
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

