Сьогодні свій День народження відзначає знаний у Житомирі священнослужитель, громадський діяч, волонтер і благодійник — отець Олег Лучка, настоятель храму святого Василія Великого Української греко-католицької церкви в Житомирі та директор Благодійного фонду «Карітас-Житомир».
Своєю багаторічною працею отець Олег здобув щиру повагу та вдячність не лише серед парафіян, а й серед широкої громадськості. Його служіння давно вийшло за межі церковної громади, адже він невтомно допомагає людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, підтримує нужденних, переселенців, родини військовослужбовців та всіх, хто потребує духовної і людської підтримки.
Недаремно під час відзначення людей, які щодня допомагають місту жити та працювати в умовах війни, у Житомирській міській раді серед лікарів, освітян, волонтерів, комунальників і духовних наставників було відзначено й отця Олега Лучку. Це стало заслуженим визнанням його відданого служіння людям, громаді та Україні.
Слова Святого Письма: «Нехай не втомлюємось робити добро, бо свого часу пожнемо, якщо не ослабнемо» — стали дороговказом його щоденної праці, спрямованої на підтримку ближніх, утвердження християнських цінностей та зміцнення людської віри у добро.
Від імені житомирян та колективу сайту щиро вітаємо отця Олега з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення, миру в серці, духовної радості, невичерпної наснаги та сил для здійснення всіх добрих справ. Нехай Господь щедро обдаровує Своєю ласкою, а поруч завжди будуть надійні друзі, вдячні люди та любляча родина.
Нехай кожен день приносить нові можливості для служіння людям, а добро, яке Ви сієте навколо себе, повертається сторицею. Многая і благая літа!
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

