21–24 травня Житомир прийматиме Кубок України з веслування на човнах «Дракон».
Це одні з найпрестижніших всеукраїнських змагань, які проходять раз на рік та цього річ зберуть у нашому місті понад 300 найсильніших спортсменів з усієї України.
Упродовж чотирьох днів учасники змагатимуться на дистанціях 200, 500, 2000 метрів та у човнах класу «аутригер».
Змагання серед ветеранів війни у класі «парадрагон» відбудуться 23 травня та зберуть команди з Полтавської, Житомирської, Київської, Вінницької та Хмельницької областей.
Ці змагання – етап формування національної збірної команди. За результатами цих стартів визначатимуть спортсменів, які представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи в Мюнхені, що проходитиме влітку цього року.
«Запрошуємо житомирян та гостей міста підтримати спортсменів і долучитися до урочистого відкриття змагань, яке відбудеться 22 травня о 12:00 на Шодуарівській набережній. У програмі — парад команд-учасниць, участь представників Міністерства молоді та спорту України, а також нагородження переможців і призерів першого дня змагань», – говорить начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.
Відео- з минулорічних змагань.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
