У Домі української культури відкрили звітну виставку творчих робіт учнів Художньої школи імені Віктора Шкуринського та вручили дипломи випускникам 2026 року.
Цьогоріч навчання у школі завершили 39 учнів. Шестеро з них отримали дипломи з відзнакою.
На виставці представили роботи вихованців школи, створені протягом навчання. Експозиція об’єднала твори різних жанрів і технік — від академічних навчальних робіт до авторських творчих проєктів.
За роки навчання учні опановували основи рисунка, живопису, композиції та історії мистецтва, розвивали власне бачення й художні навички. Для випускників цей день став завершенням одного етапу та початком нового — незалежно від того, чи пов’яжуть вони своє майбутнє з мистецтвом професійно.










Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

