22–23 травня у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
Коростенську міську громаду гідно представили спортсмени ГО «Сейкен» під керівництвом тренера Олександра Кутерженка
За підсумками змагань наші спортсмени здобули: 9 золотих медалей
3 срібні медалі
1 бронзову медаль
Невелика команда — великі результати!
У загальнокомандному заліку команда, яка представляла Житомирську область, посіла почесне 5 місце.










Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

