На території Зольнянського старостинського округу, а саме: в селі Ковалівка відбудований міст власними силами – активними жителями села, через річку Уборть
(урочище Посічіна) на потреби села, протяжністю 37 метрів погонних.











Дякуємо всім, всім, хто працював, хто надавав матеріал, хто пиляв, хто організовував, хто брав участь!
Всім здоров’я, сил та як найшвидшого миру!
Зі слів жителів, говорять, що на десяток років вистачить.
Міст потрібен для прогону худоби на пасовище, похід в ліс за грибами та ягодами, а також, як виразилася молодь, на відпочинок – “просто на гарну природу”!
Зольнянський старостинський округ
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

