31 травня 2026 року в Овруцькій громаді після атаки РФ відсутнє електропостачання. Фахівці енергетичної галузі працюють над його відновленням. В громаді працюють Пункти незламності. Загалом за добу в Коростенському районі впродовж доби під ударом були об’єкти критичної інфраструктури та цивільні виробництва.
Оновлено на 10:20
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив, що впродовж доби армія РФ неодноразово атакувала Житомирщину.
“Під ударом були об’єкти критичної інфраструктури та цивільні виробництва в Коростенському районі. Наразі інформація про загиблих та постраждалих відсутня”, — написав Бунечко на сторінці в мережі Facebook.
Він додав, що пожежі, які виникли внаслідок обстрілів, були оперативно ліквідовані рятувальниками ДСНС.
“Робота спеціальних служб ускладнювалася через постійний ризик повторних ударів. Триває усунення наслідків ударів. Закликаємо громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки”, — йдеться у дописі.
08:54
Зранку 31 травня на сторінці в мережі Facebook Овруцької міської ради із посиланням на міського голову Івана Коруда повідомили про те, що в Овруцькій громаді після атаки РФ відсутнє електропостачання. За попередньою інформацією, відновлення електропостачання потребуватиме тривалого часу, йдеться у дописі.
“За попередньою інформацією, відновлення електропостачання потребуватиме тривалого часу. Фахівці енергетичної галузі працюють у посиленому режимі та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити постачання електроенергії до ваших домівок. У зв’язку з наслідками ворожої атаки, що призвела до відсутності електропостачання на території громади, розгорнули свою роботу Пункти незламності”, — повідомив міський голова.
В Овручі Пункти незламності розташовані в приміщеннях міської ради та в Овруцькій центральній бібліотеці. Також Пункти незламності працюють у всіх старостинських округах Овруцької громади, повідомляють в міськраді.
“За необхідності жителі сіл можуть звертатися до своїх старост та користуватися послугами пунктів на місцях. У Пунктах незламності ви можете: підзарядити мобільні телефони та інші гаджети; перепочити; отримати доступ до мережі Інтернет”, — йдеться на сторінці Овруцької міськради.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

