30–31 травня у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
Коростенську міську громаду на змаганнях представляли спортсмени відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Віктора Медведчука.
У чемпіонаті взяли участь 577 спортсменів із 22 областей України та міста Києва.
Кращі результати наших спортсменів:
Михайленко Діана на дистанції 800 м здобула бронзову нагороду!
Також у складі збірної команди Житомирської області в естафеті (100м + 200м + 300м + 400м) вона фінішувала п’ятою.
Заболотний Артем на дистанції 800 м посів 11 місце та виконав норматив ІІ дорослого спортивного розря


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

