Святу Месу очолив о. Григорій Рассоленко, духовний отець Семінарія Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі. Під час спільної молитви дякували Богові за дар парафії та просили про мудрість, вірність і мир для родин та всієї громади.
Цей день став не лише святом молитви, але й радістю зустрічі — теплих розмов, присутності одне одного та спільності, яка народжується біля Божого вівтаря і продовжується у щоденному житті.
Нехай Свята Софія і надалі опікується парафією, допомагає зростати у Божій мудрості та зберігати єдність спільноти — у молитві, підтримці та любові.
Про це повідомляє Facebook-сторінка парафії: https://www.facebook.com/share/p/1D46yJDCeZ/?mibextid=wwXIfr











Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

