Сьогодні, 11 травня, у Житомирі стартував XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики «Сонячні кларнети 2026»!
Місто знову стало простором великої музики, творчих зустрічей та натхнення. Протягом трьох днів на сценах Житомира звучатимуть кларнет, саксофон, флейта та інші духові інструменти у виконанні провідних музикантів України, лауреатів міжнародних конкурсів, студентів і молодих виконавців.
Фестиваль об’єднує покоління митців, відкриває нові таланти та вже шістнадцятий рік поспіль формує особливу мистецьку атмосферу Житомирщини.
Запрошуємо мешканців і гостей міста долучитися до наступних подій фестивалю:
12 травня — концерт солістів «ПРОМЕНІ СОНЦЯ»
13 травня — Гранд-концерт Національного президентського оркестру
Нехай ці дні подарують яскраві емоції, натхнення та силу музики, що єднає серця.
Нехай нас об’єднає музика!







Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

