У Коростені відбувся яскравий баскетбольний турнір до Дня міста!
30–31 травня у ФОК стадіону «Спартак» відбувся відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2011–2012 р.н. та молодших, присвячений 1321-й річниці заснування міста Коростеня
У змаганнях взяли участь команди:
ДЮСШ (Коростень)
ДЮСШ (Бердичів)
ОСДЮСШОР (Рівне)
БК «Рівне»
Протягом двох днів на майданчику панували справжні спортивні емоції — боротьба, командний дух та жага до перемоги
Результати турніру:
1 місце — БК «Рівне»
2 місце — ДЮСШ (Коростень)
3 місце — ОСДЮСШОР (Рівне)
4 місце — ДЮСШ (Бердичів)
Турнір став справжнім святом спорту, дружби та єдності!




Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
