| На початку 2024 році в межах переданих під охорону лісогосподарського підприємства ділянок Словечанської сільської ради зафіксовано незаконну порубку дубів, що спричинило шкоду навколишньому природному середовищу в сумі понад 1 млн 980 тис. гривень.Під час розгляду позову Коростенської окружної прокуратури судом враховано обґрунтованість доводів екологічного прокурора щодо неефективності виконання постійним лісокористувачем обов’язків із охорони лісових насаджень.Рішенням суду, яке в квітні поточного року набрало законної сили, зобов’язано лісогосподарське підприємство відшкодувати завдані навколишньому природному середовищу збитки.Наразі судове рішення виконано: до спеціального фонду місцевого бюджету Словечанської сільської ради сплачено понад 1,980 млн грн. |
| Пресслужба Житомирської обласної прокуратури |
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

