За версією вболівальників гравець ФК “Полісся” Едуард Сарапій визнаний найкращим гравцем квітня !
За Едуарда проголосувало 64,7% вболівальників!
Чекаємо на таку ж надійну та результативну гру наприкінці сезону!


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

