Ситуацію щодо потерпілих внаслідок російської повітряної атаки у Коростені станом на 13..50 год. прокоментував директор Коростенської центральної міської лікарні Сергій Ковердун. Зокрема, він повідомив:, що постраждалих продовжують доставляти до лікарні, оскільки на місці триває розбір завалів і рятувальні роботи.
“Медики працюють чітко та злагоджено. Організовано максимально швидкий доступ до лікарні: людей привозять не лише каретами швидкої допомоги, а й приватним транспортом. До процесу долучилися активні мешканці міста, які допомагають із доставленням постраждалих. Серед поранених є діти — як зовсім малі, так і підлітки. Зокрема, одному хлопчику приблизно 8–10 років уже надали допомогу та наклали шви. Усі постраждалі проходять обстеження, зокрема комп’ютерну томографію та консультації нейрохірургів, щоб визначити подальшу тактику лікування — консервативну чи оперативну”, — розповів Сергій Ковердун.
За його словами, увесь медичний персонал лікарні задіяний у наданні допомоги.
“Першу необхідну медичну допомогу надали всім постраждалим: обробили рани, наклали шви або гіпс. Сьогодні колектив лікарні планував проведення спільних господарських робіт, однак через повітряну тривогу та обстріли всі були терміново переорієнтовані на роботу в приймальному відділенні. Звідти пацієнтів розподіляють по профільних відділеннях залежно від тяжкості отриманих травм”, — повідомив директор Коростенської центральної міської лікарні.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

