Олександр Швецов: Все-таки мене впустили до міністра довкілля.
І головне питання, яке я постійно ставив: як так сталося, що десятиліттями держава “не бачить”, що у Конча-Заспі та Козині багатії фактично перекрили людям доступ до Дніпра?
Чесно кажучи, складалось враження, що вони або дійсно не розуміють масштаб проблеми або роблять вигляд, що не розуміють.





Міністр кілька разів просив вимкнути камеру, і вже без камери ми проговорили, що міністерство обіцяє створити ще одну спеціальну комісію, яка протягом найближчих десяти днів виїде на місце та зафіксує всі факти перекриття берегів і відсутності доступу людей до Дніпра.
Також вони спитали мене, як я бачу вирішення цієї ситуації.
Я пояснив дуже просто: контролюючі органи повинні перестати закривати очі на очевидне, а всі, хто роками це замовчував і “не помічав”, мають отримати серйозні наслідки. Бо так не може бути, щоб у людей фактично вкрали головну річку країни — і всі мовчали.
Ми маємо показати всій Україні, що закон один для всіх. І для Конча-Заспи також.
Олександр Швецов
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
