Півтора місяці назад поліція Житомирщини публічно заявила, що їм потрібно півтора місяці, аби встановити майнову шкоду, завдану громаді через дерибан і фактичну окупацію прибережної смуги на Човновій станції.
Так от.
Півтора місяці пройшло.
І ні — ми про це не забули.
Найближчими днями я обов’язково прийду і запитаю:
що конкретно за цей час було зроблено?
Чи встановлено суму збитків?
Чи отримав хоч хтось підозру?
Чи це знову були красиві слова?
Бо громада Житомира має право знати, хто і як дозволив перетворити берег Тетерева на приватний клуб для обраних.
І найголовніше — хто за це буде відповідати.
Олександр Швецов
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

