Матчева зустріч з боксу: Житомирська область — Одеська область
18 травня 2026 року у місті Житомир, у приміщенні Телецентру, відбулася яскрава та надзвичайно напружена матчева зустріч з боксу між командами Житомирської та Одеської областей.
У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени — чемпіони областей, а також боксери, які мають високі досягнення на рівні України та Європи. Від Житомирської області участь у зустрічі взяли 20 боксерів, які продемонстрували витримку, силу та справжній характер.
Особливо приємно відзначити, що місто Звягель гідно представили 3 вихованці ДЮСШ імені В.П. Єрмакова, які показали чудовий результат:
Ликов Артем — 1 місце
Колесник Дмитро — 2 місце
Фіголь Давид — 1 місце
За підсумками всіх поєдинків команда Житомирської області здобула перемогу з рахунком 14:9, довівши високий рівень підготовки та спортивної майстерності!
Матчеву зустріч було організовано Федерацією боксу Житомирської області, і турнір пройшов на справді високому рівні.
На заході були присутні почесні гості, серед яких — Генерал-лейтенант Малюк Василь, Сергій Козловець ., а також багато інших поважних представників спортивної спільноти та громадськості.
Особливим моментом стала підтримка від легенди українського боксу — Олександра Усика, який надіслав відеозвернення зі словами мотивації для спортсменів. Це стало справжнім натхненням для молодих боксерів!
Попереду відповідальний старт — Чемпіонат України, який відбудеться на початку липня у місті Чернівці. Команда продовжує активну підготовку та налаштована на нові перемоги!
Вітаємо спортсменів, тренерів та організаторів з успішним виступом і чудовим результатом!
Разом — до нових спортивних висот!






Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

