30–31 травня у Звягелі відбувся дівочий турнір з футболу «Кубок розвитку-2026» (другий регіональний етап).
У змаганнях взяли участь команди Чернігівської, Житомирської, Київської, Донецької та Хмельницької областей, а також команда міста Києва. Усі учасниці були поділені на дві групи.
Команда ДЮСШ імені В.П. Єрмакова (Житомирська область) впевнено провела турнірний шлях:
ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова – м. Київ — 3:2
ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова – Донецька область — 3:0
Посівши перше місце у своїй групі, наші дівчата вийшли до півфіналу, де перемогли команду Хмельницької області з рахунком 3:0.
У фінальному матчі суперником знову стала команда міста Києва. Футболістки ДЮСШ імені В.П. Єрмакова продемонстрували чудову гру та здобули переконливу перемогу — 4:1!
У підсумку команда Звягеля стала переможцем регіонального етапу та виборола право представляти Житомирщину у фінальному етапі «Кубка розвитку-2026», який відбудеться через два тижні у Києві.
На урочистому відкритті учасників та гостей турніру привітали заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Оксана Мостович та перший заступник голови Житомирської асоціації футболу Віктор Радушинський.
Тренер-викладач юних спортсменок – Андрій Матвеєв








Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

