Сьогодні, 28 травня 2026 року, в Єпархіальному управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії, прийняв уповноважених парафіян двох релігійних громад московського патріархату :
– Преподобної Параскеви Сербської с. Чернявка Пулинського благочиння ;
– Свято-Покровська с. Городківка Андрушівського благочиння.
Після загальних зборів, релігійні громади ухвалили рішення про вихід з підпорядкування московському патріархату та послідували Томосу про автокефалію та увійшли до Помісної Православної Церкви.
Вітаючи таке рішення парафіян, видав відповідні Укази та Посвідчення про їхнє прийняття до складу Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України.







Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
