Записали подкаст «Що з економікою?» з транспортним аналітиком та співзасновником ГО «Пасажири Києва» Олександром Гречком.
Київська міська адміністрація анонсувала підвищення тарифів на громадський транспорт у столиці — ціни зростуть у майже 4 рази (одноразовий квиток коштуватиме 30 грн, замість 8 грн).
Говоримо про те:
▪️ Чому Київ вирішив підвищувати тарифи саме зараз і до чого тут маршрутчики?
▪️ Як КМДА маніпулює «економічно обґрунтованим тарифом»?
▪️ Як працює оплата громадського транспорту в європейських столицях і що не так з цією системою у Києві?
Подкаст «Що з економікою?» — це проєкт Центру економічної стратегії спільно з Громадським радіо за підтримки ПриватБанку.
«Що з економікою?» 一 канал Центру економічної стратегії
Що з економікою?
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city


«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

