З 25 по 30 травня у місті Хуст проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, у якому взяли участь найсильніші юні спортсмени з усіх областей України.
Житомирську область на престижних змаганнях представляла вихованка Баранівської ДЮСШ, учениця Порцелянівського ліцею Вікторія Войтюк.
Продемонструвавши високий рівень підготовки, силу волі та спортивний характер, Вікторія успішно виступила на чемпіонаті та виборола почесне ІІІ місце.
До змагань спортсменку підготував тренер-викладач Баранівської ДЮСШ Василь Андрійович Мельник, який вкладає чимало зусиль у розвиток юних талантів та популяризацію важкої атлетики в громаді.
Вітаємо Вікторію та її тренера з вагомим досягненням!



Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації
