З 25.05.2026 по 31.05.2026 року у місті Києві проходив всеукраїнський турнір «Кубок Києва» на призи братів Кличків.
Артем представляв Житомирську область ЖОФБ у ваговій категорії 85 кг, його тренером є Сергій Дворнін.
У першому поєдинку Артем переміг одностайним рішенням суддів Білозуба Івана з міста Києва!
У другому поєдинку суперником Артема був Татарін Арсеній також з міста Київ у дуже не простому напруженому поєдинку Артем поступився за очками та посів 3 місце.
Вітаємо Артема ,тренера та усю команду ЖОФБ
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

