Як повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на Житомирщині від початку 2023 року 8 осіб постраждали від харчових отруєнь, у 6 з них — підтвердився ботулізм.
Офіційний Telegram-канал Житомирської обласної військової адміністрації
Ботулізм — це харчове отруєння, що може призвести до тяжких наслідків. Водночас, у більшості випадків можна уникнути ботулізму, якщо дотримуватися простих харчових правил.
Щоби вберегтися від ботулізму уникайте споживання:
– в’яленої, копченої, солоної та консервованої риби;
– м’ясних та грибних консервів;
консервів домашнього виробництва;
– якщо не впевнені, що продукти зберігали та/або транспортували належним чином;
– якщо сумніваєтесь у якості продуктів.
За найменшої підозри на ботулізм негайно зверніться до лікаря! Госпіталізація обов’язкова незалежно від тяжкості перебігу захворювання.
Детальніше дивіться на сайті. (https://oda.zht.gov.ua/news/na-zhytomyrshhyni-vid-pochatku-roku-zafiksovano-6-pidtverdzhenyh-vypadkiv-botulizmu-derzhprodspozhyvsluzhba/)
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: t.me/zhyt_city

«Велика реставрація» по-житомирськи: театр ляльок непридатний до експлуатації

